Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu, Ezine Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu, Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu Adresi, adresler,  numaraları, çalışma saatleri ve kullanıcı yorumları

Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu İletişim

Telefon: 2866183784
Adres: Baransel Cad. Belediye İş Hanı C Blok, Ezine, Çanakkale
İl/İlçe: Ezine, Çanakkale
Web Site:

Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu Detaylar

Çalışma Saatleri:
Markalar:

Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu Bilgiler

Yetkili Adı Soyadı:
Telefon:

Sosyal Medya

Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu Konumu, Adresi

Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu, Ezine Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu, Baransel Cad. Belediye İş Hanı C Blok, Ezine, Çanakkale Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu Adresi,Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu Fotoğraflar, adresler, numaraları, çalışma saatleri ve kullanıcı yorumları

Ezine Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu Nasıl Gidilir? sorularının cevabı.

Ezine Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu Adresi : Baransel Cad. Belediye İş Hanı C Blok, Ezine, Çanakkale

Ezine Meslek Yüksek Okulu‘na yakın erkek öğrenci yurdu arıyorsanız gerek yüksek standartlar gerekse kalite bakımından Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu tam size göre. Eğitiminiz süresince hem sizin gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz hem ailenizin içinin rahat olacağı yurdun mutlu ve başarılı öğrencileri arasında sizleri de görmek isteriz.

Ezine Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu, Ezine bölgesinde merkezi bir lokasyonda Ezine Meslek Yüksek Okulu’na tek bir vesait ile ulaşabileceğiniz , Güvenilir, Konforlu , Sosyal Faaliyet alanları olan kız öğrencilerin kendilerini evlerinde hissedeceği bir pansiyondur. Öğrencilerinizi gönül ferahlığı ile bizlere emanet edebilirsiniz.

Baransel Cad. Belediye İş Hanı C Blok, Ezine, Çanakkale adresinde bulunan Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu hakkındaki bilgiler rehber ve diğer sitelerden toplanmıştır.

Yahyaçavuş Erkek Öğrenci Yurdu ile telefon yoluyla irtibata geçmek ve gerekli bilgler almak için, 2866183784 numarayı arayınız.

Firmayı bizzat ziyaret etmek istiyorsanız, Baransel Cad. Belediye İş Hanı C Blok, Ezine, Çanakkale adresinden konuma ulaşabilirsiniz.