TÜVTÜRK Çanakkale Ezine Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu bilgilerine ulaşmak ve araç muayene randevusu almak için tıklayınız.

TÜVTÜRK Çanakkale Ezine Araç Muayene İstasyonu İletişim

Telefon: 8502228888
Adres: Camikebir Mah. Bayramiç Asfaltı Sok. No: 14
İl/İlçe: Ezine, Çanakkale
Web Site:

TÜVTÜRK Çanakkale Ezine Araç Muayene İstasyonu Detaylar

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 17:00 Pazar: Kapalı
Markalar:

TÜVTÜRK Çanakkale Ezine Araç Muayene İstasyonu Bilgiler

Yetkili Adı Soyadı:
Telefon:

Sosyal Medya

TÜVTÜRK Çanakkale Ezine Araç Muayene İstasyonu Konumu, Adresi

39.776406,26.353727

TÜVTÜRK; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının denetiminde periyodik araç muayene hizmeti vererek, Türkiye’de trafik ve araç güvenliğinin artmasına önemli katkı sağlamaktadır.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının denetiminde, 47 alt işleticisi ile beraber araç muayene hizmetini yürüten TÜVTÜRK, 81 ilde işletime açtığı uluslararası standartlara uygun 203 sabit, 5 motosiklet, 76 gezici ve 24 gezici traktör istasyonu ile toplamda 308 araç muayene istasyonuyla tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları’nda, araçlarda belirlenen noktaların fonksiyonel ve gözle kontrol edildiği periyodik araç muayenesinin yanı sıra, egzoz gazı emisyon ölçümü, yola elverişlilik muayenesi, zorunlu muayene, tespit ve tadilat sonrası muayene hizmetleri verilmektedir. TÜVTÜRK, tüm bu hizmetleri TÜRKAK tarafından akredite edilmiş, birebir aynı özellik ve ortak standartlara sahip istasyonlarında, işinin uzmanı yaklaşık 3500 eğitimli personeliyle gerçekleştirmektedir. Muayeneler, www.tuvturk.com.tr internet sitesi, 0 850 222 88 88 numaralı çağrı merkezi, e-devlet kapısı veya istasyonlardaki kiosklardan alınabilen ücretsiz randevuyla hızlı ve kolay bir şekilde yaptırılabilmektedir.

Camikebir Mah. Bayramiç Asfaltı Sok. No: 14 adresinde bulunan TÜVTÜRK Çanakkale Ezine Araç Muayene İstasyonu hakkındaki bilgiler rehber ve diğer sitelerden toplanmıştır.

TÜVTÜRK Çanakkale Ezine Araç Muayene İstasyonu ile telefon yoluyla irtibata geçmek ve gerekli bilgler almak için, 8502228888 numarayı arayınız.

Firmayı bizzat ziyaret etmek istiyorsanız, Camikebir Mah. Bayramiç Asfaltı Sok. No: 14 adresinden konuma ulaşabilirsiniz.