Ezine Meslek Yüksek Okulu kız ve erkek öğrencilerine hitap eden özel yurtların pansiyonların ücretleri ve fotoğraflı detay bilgileri

Ezine Meslek Yüksek Okulu kız ve erkek öğrencilerine hitap eden özel yurtların pansiyonların ücretleri ve fotoğraflı detay bilgileri.

Ezine Öğrenci Yurtları

Çanakkale Ezine yurtlar sayfamızdan, 2019 yılı kız erkek öğrenci yurtları, pansiyon ve apartlarına ulaşabilir, Ezine yurt fiyatları için irtibat kurabilirsiniz. Hemen öğrenci yurdu listesine bakmak için https://www.ezineaktuel.com/firma-rehberi/egitim/ogrenci-yurtlari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ezine Öğrenci Yurdu Fiyatları

Çanakkale Ezine yurtları sayfası ile Ezine yurtlar ve yurt fiyatlarını karşılaştırabilir, özel kız ve erkek yurdu, öğrenci apart evleri ve pansiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Ezine Meslek Yüksek Okulu

Yüksekokulumuz 1994-1995 Eğitim-Öğretim yılında İşletme ve Bilgisayarlı Muhasebe olmak üzere iki programda eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Yüksekokulumuzda 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Dış Ticaret, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Pazarlama, Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programları örgün ve ikinci öğretim olmak üzere yaklaşık 800 öğrencimiz ile öğrenim sürdürülmektedir.Kurulumu tamamlanan Gıda Analiz Laboratuarı da Eylül 2012 itibarı ile hizmete geçmiştir.

ezine meslek yuksek okulu logo 297x300 - Ezine Öğrenci Yurtları

Meslek Yüksekokulu binamızda 144 m² alana kurulu 7621 kitap ve internet bağlantılı 10 adet bilgisayar bulunan Kütüphanemiz, 218 kişilik Konferans Salonumuz, 2 Bilgisayar Dersliği, 11 adet derslik, Açık Spor Alanı(Voleybol, Basketbol,Mini Futbol Alanı) Kantin ve Yemekhane öğrencilerimizin hizmetindedir. Yüksekokulumuz öğrenci merkezli eğitim anlayışını benimsemiş, alanında uzman akademisyenlerin görev yaptığı eğitim kadrosu ile vizyonu geniş, çevreye duyarlı, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağdaş,sorumluluk sahibi bireyler topluma kazandırmayı ilke edinmiştir. Öğrencilerimiz kamu ve özel sektör yanında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da iş imkanı bulabilmekte, staj uygulaması staj yaptıkları kurumlarda kalıcı olabilmelerini sağlamaktadır. Yüksekokulumuzda belirli aralıklarla öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlenmektedir.

kaynak: http://ezinemyo.comu.edu.tr/