Ezine Meslek Yüksek Okulu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde yer alan ve içeriğinde 7 bölüm bulunduran Ezine'nin akademik birimidir. Ezine MYO Nasıl Gidilir

Ezine Meslek Yüksekokulu, Çanakkale’ye bağlı Ezine ilçesinde yer alan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ne (ÇOMÜ) bağlı olarak faaliyetlerini devam eden 2 yıllık eğitim-öğretim veren meslek yüksekokuludur.

Ezine Meslek Yüksek Okulu

Ezine Meslek Yüksek Okulu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde yer alan ve içeriğinde 7 bölüm bulunduran Ezine’nin akademik birimidir. Ezine MYO Nasıl Gidilir, Ezine Meslek Yüksek okulu yurdu ve Ezine Meslek Yüksek Okulu Konumuna yazımızdan ulaşabilirsiniz.

ezine meslek yuksek okulu resimleri 300x196 - Ezine Meslek Yüksek Okulu

Ezine Meslek Yüksek Okulu Resimleri

Ezine Meslek Yüksekokulu 1994-1995 Eğitim-Öğretim yılında İşletme ve Bilgisayarlı Muhasebe olmak üzere 2 programda, Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanlığı Ticaret ve Turizm Öğretim Genel Müdürlüğü Ezine Çok Programlı Lisesine ait pansiyon binası olarak inşa edilen ve yüksekokula tahsis edilen eski binada eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Okul 2010-2011 Akademik Yılına yeni binasına geçerek devam etmiştir. Meslek Yüksekokulunda yaklaşık olarak 500 öğrenci eğitim-öğretim görmektedir.

ezine yahyacavus yerleskesi 300x188 - Ezine Meslek Yüksek Okulu

Ezine MYO Yahyaçavuş Yerleşkesi

Ezine Meslek Yüksek Okulu müdürlüğünü şuan Doç.Dr. R.Cüneyt ERENOĞLU yapmaktadır. Akademik kadroya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Tüm akademik kadro bilgisi Yüksek okul web sitesinden alınmıştır.

 

Ezine Meslek Yüksek Okulu Kampüs

Yeni yerleşkede 144 m²lik bir kütüphane (7621 kitap), öğrencilerin boş zamanlarında kullanması için internet ağ bağlantılı bilgisayar laboratuvarı, 218 kişilik Konferans Salonu, 2 Bilgisayar Dersliği, 10 adet derslik, Açık Spor Alanı (voleybol, basketbol, mini futbol alanı) Kantin ve Yemekhane bulunmaktadır.

Ezine Meslek Yüksek Okulu Bölümleri

Ezine Myo’da Yönetim ve Organizasyon Bölümü, Muhasebe ve Vergi Bölümü, Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü, Dış Ticaret, Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri, Gıda İşleme, Mimarlık ve Şehir Planlama bölümü olarak 7 bölüm bulunmaktadır.

Ezine Meslek Yüksek Okulu Yurtları

Ezine’de Kız ve Erkekler için öğrenci yurtlarını sizler için derlediğimiz Ezine Kız ve Erkek Öğrenci Yurt ve Apartları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Ezine Meslek Yüksek Okulu Nerede?

Ezine Meslek Yüksek Okulu Yahya Çavuş Yerleşkesi, İzmir istikametine doğru Ayvacık yolu üzerinde bulunmaktadır.

Ezine Meslek Yüksek Okulu Nasıl Gidilir?

Ezine ilçe merkezinden Ezine Meslek Yüksekokulu‘na ulaşım, Ezine Belediyesi tarafında sağlanan halk otobüsleriyle gidilebilir. Her saat başı otobüsler, aşağıdaki güzergahı takip ederek Ezine MYO’ya ulaşır. Meslek yüksek okulundan ise her saat başı aynı güzergahtan Ezine’ye ulaşım sağlanır.

ezine meslek yuksek okuluna nasil gidilir 300x284 - Ezine Meslek Yüksek Okulu

Ezine Meslek Yüksek Okuluna Nasıl Gidilir

Ezine Meslek Yüksek Okulu Telefon
Ezine Meslek Yüksek Okulu’na 0 286 618 45 25 ve 0 286 618 45 46 fax numarasından ulaşabilirsiniz.

kaynaklar
https://tr.wikipedia.org/wiki/Ezine_Meslek_Y%C3%BCksekokulu
http://ezinemyo.comu.edu.tr/

Ezine Meslek Yüksek Okulu Yorumları

Ezine Meslek Yüksekokulu. Çanakkale’nin Ezine ilçesinde yer alan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren 2 yıllık eğitim-öğretim veren meslek yüksekokuludur.