Kumburun Köyü haritası ve uydu görüntüleri, Kumburun Köyü nerede? Ezine Kumburun Köyü Satılık Arsa İlanları, Ezine Kumburun Satılık Arsa İlanları

Kumburun Köyü haritası ve uydu görüntüleri, Kumburun Köyü nerede? Ezine Kumburun Köyü Satılık Arsa İlanları, Ezine Kumburun Satılık Arsa İlanları

Kumburun Köyü, Ezine

Kumburun, Çanakkale ilinin Ezine ilçesine bağlı bir köydür.Kumburun Köyü adını kemikli mevkisinde bulunan denizin içine doğru giden burundan alır. Çanakkale’ye 61km, Ezine 21km olan Kumburun Köyü Sağlık Evi, İlköğretim Okulu bulunmaktadır. Köye ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

Kumburun Köyü Satılık ve kiralık seçenekleri ile arsa, konut, bina, işyeri, devremülk ve turistik tesis ilanları için sitemiz Ezine Emlak kısmını inceleyebilirsiniz.

Kumburun Taşkapı Koyu

Taşkapı Koyu, Ezine, Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Kumburun Köyü‘nde bulunan doğa harikası bir koydur.

Kumburun Köyü Muhtarı Kim?

Kumburun Köyü Muhtarı Mehmet Yıldırım.

Kumburun Köyü Nerede?

Kumburun Köyü haritası 39.858207 enlem ve 26.171053 boylam konumunda yer almaktadır.

Kumburun Köyü Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı?

Kumburun Köyü Çanakkale ilinde yer alan, Ezine’ye bağlı bulunan Kumburun Köyü Ezine ilçesine bağlıdır.Kumburun Köyü haritası konumu yukarıda belirtilmiştir. Kumburun Köyü bağlı olduğu Ezine ilçe merkezine 21 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kumburun Köyü Çanakkale şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 61 kilometredir.

Kumburun Köyü Fotoğrafları