Ezine otelleri ve Ezine otel fiyatları ile ilgili tüm detaylar sitemizde. Ezine Köprülü Otel oda fiyatları ve rezervasyon için sitemizden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ezine Köprülü Otel İletişim

Telefon: 2866181883
Adres: Camikebir Mah. Gazhane Geçidi Sk. No:18 Ezine
İl/İlçe: Ezine, Çanakkale
Web Site:

Ezine Köprülü Otel Detaylar

Çalışma Saatleri:
Markalar:

Ezine Köprülü Otel Bilgiler

Yetkili Adı Soyadı:
Telefon:

Sosyal Medya

Ezine Köprülü Otel Konumu, Adresi

Ezine otelleri ve Ezine otel fiyatları ile ilgili tüm detaylar sitemizde. Ezine Köprülü Otel oda fiyatları ve rezervasyon için sitemizden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ezine Otelleri için en uygun fiyatlı oteller hangileri diye arıyorsanız sitemizde bulabilirsiniz.

Ezine Köprülü Otel

İlçemizin tam merkezinde 18 odasıyla hizmet veren otelimiz, Bozcaada’ya ve Geyikli’ye yakınlığı ile bilinen Ezine’de yer almaktadır.

Ezine Köprülü Otel Odaları

18 oda ile hizmet veren Ezine Köprülü Otelin odaları ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır.

Ezine Köprülü Otel Rezervasyon

Ezine’de huzur içinde konaklamak için mutlaka Ezine Köprülü Oteli ziyaret etmelisiniz. Köprülü Otel Rezervasyon için iletişim bilgilerinden ve üstteki telefon numaralarından oteli direk arayabilirsiniz.

Ezine Otelleri Oda Fotoğrafları

ezine koprulu otel odalari 01 300x200 - Ezine Köprülü Otel

ezine koprulu otel odalari 02 300x225 - Ezine Köprülü Otel ezine koprulu otel odalari 03 300x225 - Ezine Köprülü Otel ezine koprulu otel odalari 04 300x225 - Ezine Köprülü Otel ezine koprulu otel odalari 05 300x225 - Ezine Köprülü Otel

Çevreye yakınlık

Ezine ilçesi, Çanakkale-İzmir karayolu üzerindedir. İl merkezine uzaklık: 45 km. Ayvacık ilçesine uzaklık: 21 km. ve Bayramiç ilçesine uzaklık ise: 25 km. dir.

Yorumlar

Bozcaada seyahatimiz sırasında kalma imkanımız oldu burada. Lokasyon olarak gayet güzel bir yer. Müşterilere karşı oldukça saygılı ve yakın davranıyorlar.

Açıkçası çok araştırma fırsatı bulamayıp büyük ölçüde lokasyona bakarak tercih etmiştik fakat her şeyiyle çok memnun ayrıldık. Görevliler çok ilgililer, her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Fiziki şartları umduğumuzdan çok daha iyiydi, çok memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz 🙂

Camikebir Mah. Gazhane Geçidi Sk. No:18 Ezine adresinde bulunan Ezine Köprülü Otel hakkındaki bilgiler rehber ve diğer sitelerden toplanmıştır.

Ezine Köprülü Otel ile telefon yoluyla irtibata geçmek ve gerekli bilgler almak için, 2866181883 numarayı arayınız.

Firmayı bizzat ziyaret etmek istiyorsanız, Camikebir Mah. Gazhane Geçidi Sk. No:18 Ezine adresinden konuma ulaşabilirsiniz.