Ezine Kaymakamı DR. Hacı Arslan Uzan'ın geldiği günden bu yana köy ziyaretleri devam ediyor. Geçen hafta Çınarköy,Şap, Kızıltepe,Sarpdere köylerini ziyaret etti

Ezine Kaymakamı DR. Hacı Arslan Uzan’ın geldiği günden bu yana köy ziyaretleri devam ediyor. Geçen hafta Çınarköy,Şap, Kızıltepe,Sarpdere köylerini ziyaret etti.

Ezine Kaymakamlığı‘na 2019 yılında gelen DR. Hacı Arslan Uzan, geldiği günden bu yana köy ziyaretlerine haftalık olarak devam ediyor. Geçen hafta Çınarköy, Şap, Kızıltepe ve Sarpdere Köylerini ziyaret etti.

Öncesinde Kaymakamımız DR. Hacı Arslan Uzan Taştepe, Pınarbaşı, Mecidiye, Bozalan, Mahmudiye, Körüktaşı ve Uluköy köylerine ziyaretlerde bulundu.

Bozköy ve Çamoba Köylerini Ziyaretleri

Bozköy, Çamoba köyleri denetim ve ziyaretlerinde Sayın Kaymakamımız Dr. Hacı Arslan UZAN’a Ezine İlçe Özel İdare Müdürü Alaeddin ER eşlik etti. Muhtarlardan ve köy halkından köylerin sorunları hakkında bilgi alarak, yapılan KÖYDES projelerini yerinde inceledi.
ezine kaymakami bozkoy ve camoba ziyaretleri 01 300x225 - Ezine Kaymakamı Bozköy ve Çamoba Köylerini Ziyaret Etti

ezine kaymakami bozkoy ve camoba ziyaretleri 02 300x225 - Ezine Kaymakamı Bozköy ve Çamoba Köylerini Ziyaret Etti ezine kaymakami bozkoy ve camoba ziyaretleri 03 300x225 - Ezine Kaymakamı Bozköy ve Çamoba Köylerini Ziyaret Etti ezine kaymakami bozkoy ve camoba ziyaretleri 04 300x225 - Ezine Kaymakamı Bozköy ve Çamoba Köylerini Ziyaret Etti