Ezine firma rehberi, Ezine'nin tüm kobi ve mini işletmelerini kapsaması nedeniyle çok büyük bir platform ve kategori ile karşımıza çıkıyor.

Ezine firma rehberi, Ezine’nin tüm kobi ve mini işletmelerini kapsaması nedeniyle çok büyük bir platform ve kategori ile karşımıza çıkıyor.

Ezine Firma Rehberi

Ezine Firma Rehberi, Ezine’de Faaliyet gösteren bütün firmaların sektörel ve kategorik olarak bir arada toplandığı rehber sitesidir. Ezine’nin artan nüfus yapısına paralel olarak açılan işletme sayısı da artmaktadır. Ziyaretçilerin artan ihtiyaçlarını karşılamak ve yoğun rekabet ortamından yararlanmaları ihtiyacına firma rehberleri cevap vermektedir. Ezine’de firma arayan ziyaretçilerin internette gezmelerine gerek kalmadan istedikleri firmayı, ürünü ve iletişim bilgilerini, adres bilgilerini bulmaları kolaylaştırır. Ayakkabı’dan Bilişime, Fast-food dükkanlarından Pastanelere kadar tüm firmaların yer aldığı Ezine Firma Rehberine sitemizden ulaşabilirsiniz.

İnternet mecrasında önceden Ezine firmalarının sadece adres ve iletişim bilgilerine ulaşılırken artık günümüzde firmaların adres, telefon, ürün, fotoğraf, video, sosyal medya hesapları gibi bir çok bilgiye rahatça ulaşabiliyoruz.

Ezine Gıda OSB Firmaları

ezine gida osb calismalari 150x150 - Ezine Firma Rehberi

Ezine’de yapımına başlanan ve henüz devam eden Ezine Gıda Organize Sanayi bölgesinde yer alacak işletmelere de sitemizden Ezine Gıda OSB tamamlandığında ulaşabileceksiniz. Çanakkale Ezine İlçesinde bulunan Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi hakkında detaylı bilgiler,Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Firma Rehberi detaylı listesi sitemizde. Ezine Gıda OSB Firmaları.

Ezine Öğrenci Yurtları

Ezine’de okumaya gelecek öğrencilerimiz için de öncesinde kalacak yer araştırması yapacakları için, sitemizde Ezine Öğrenci Yurtları’na da yer veriyoruz. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ezine Meslek Yüksek Okulu’nda okuyacak öğrencilerimiz Ezine’deki Erkek Öğrenci Yurtları ve Ezine Kız Öğrenci Yurtları‘nı sitemizden detaylı inceleyebilir ve iletişim bilgilerini arayarak yurtlardan bilgi alabilirler.

Ezine Birlik İletişim, Ezine Birlik Araba Saatleri

Ezine’den Çanakkale’ye gitmek isteyenler, Çanakkale’den Ezine’ye ilk defa gelecekler için telefon ile Ezine Birlik iletişim bürolarından bilgi alabilirsiniz. Özellikle yaz döneminde Bozcaada’ya gelmek isteyenlerin öncelikli uğrak noktası Ezine oluyor. Bu sebeple Çanakkale’den Ezineye gelmek isteyenler için Ezine Birlik araba saatlerini ve Ezine Birlik iletişim ve telefon bilgilerini derlediğimiz sayfamıza Ezine Birlik kendi yerel sayfasından ulaşabilirsiniz.

ezine birlik logo 300x300 - Ezine Firma Rehberi

Ezine Birlik