Sitemizde Ezine Birlik Çanakkale Hareket Saatleri, Ezine Birlik Çanakkale otobüs seferleri, Ezine Birlik Çanakkale Son Otobüs saati gibi bilgilere ulaşabilirsiniz

Ezine Birlik Otobüs Saatleri

Sitemizde Ezine Birlik Çanakkale Hareket Saatleri, Ezine Birlik Çanakkale otobüs seferleri, Ezine Birlik Çanakkale Son Otobüs saati gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Ezine Birlik Saatleri

Çanakkale Ezine Dolmuş Saatleri her gün Çanakkale’den Ezine’ye hafta içi 07:00’da başlar ve yarım saat aralıklar ile devam eder. Akşam son otobüs 23:00’da bulunur. Aşağıda ayrıca saat çizelgesini bulabilirsiniz. Ama yine de Ezine Birlik telefon numaralarından saatler konusunda teyit almanızı öneriyoruz.

Ezine Çanakkale Ezine Birlik Otobüs Saatleri

Ezine Çanakkale Ezine Birlik Otobüs Saatleri her gün Ezine’den Çanakkale’ye hafta içi 06:40’da başlar ve yarım saat aralıklar ile devam eder. Akşam son otobüs 21:30’da bulunur. Aşağıda ayrıca saat çizelgesini bulabilirsiniz. Ama yine de Ezine Birlik telefon numaralarından saatler konusunda teyit almanızı öneriyoruz.

ezine canakkale otobus saatleri hafta ici - Ezine Birlik Otobüs Saatleri

Ezine Birlik Otobüsleri

Ezine Birlik, 1964 yılında ilk temelleri atıldığı günden bugüne, 50 yılı aşkın süredir, taşımacılığın bugün geldiği noktayı tanımlayan ve karayolu taşımacılık sisteminin bir kilometre taşı olmuştur.