1886 yılında hizmet vermeye başlayan Ezine Belediyesi bünyesinde 7 birim bulunmakta ve başkanlık görevini Güray Yüksel yapmaktadır.

1886 yılında hizmet vermeye başlayan Ezine Belediyesi bünyesinde 7 birim bulunmakta ve başkanlık görevini Güray Yüksel yapmaktadır. 1361 yılında Osmanlı topraklarına katılan Ezine, önceleri Biga Sancağına bağlı iken 1886 yılında ayrılıp ilçe olmasıyla Ezine Belediyesi de faaliyetlerine başlamıştır.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel

ezine belediye baskani guray yuksel kimdir 300x292 - Ezine Belediyesi

24.07.1988 Çanakkale Doğumludur.İlk ve Orta Öğrenimini Ezine’de tamamladı.Lise Eğitimini Çanakkale İbrahim Bodur Lisesinde,Üniversite Eğitimine Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Süt ve Süt Ürünleri Bölümünde Devam Etti.Aynı Üniversite’de Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümünden Mezun Oldu.Lisans Eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde Tamamladı.Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Alanında Yüksek Lisans Eğitimine Devam Etmektedir.Ezine İlçesinde Aile İşletmelerinde Süt ve Süt Ürünleri Alanında Ticari Faaliyette Bulunmaktadır.

2013 Yılında Ezine Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Temsilciliği, 2014-2015 Yılları Arasında Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve İlçe Başkan Yardımcılığı, 2016-2017 Yılları Arasında Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği Görevlerinde Bulunmuştur.

Ak Parti 6.Olağan Ezine İlçe Kongresinde İlçe Başkanı Olarak Seçilmiştir.31 Mart 2019 Tarihinde Gerçekleştirilmiş Olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Ezine Belediye Başkanı Olarak Seçilmiştir.Evli,Bir Çocuk Babasıdır.
kaynak : ezine.bel.tr

Ezine Belediyesi Telefon Numarası (EKOM Telefon Numarası)

Ezine’li vatandaşlardan gelen taleplerin hızlı bir şekilde çözülmesi ve belediye birimleri arasındaki koordinasyonların sağlanması için kurulan Ezine Belediyesi (EKOM) hizmete girdi.

EKOM Telefon Numarası : 0(286) 618 10 10

Ezine Belediyesi Telefon Numarası : 0(286) 618 52 30

Ezine Belediyesi Adresi

Cumhuriyet Mah. Org. Nahit Şenoğul Cad. Ezine/ Çanakkale

Ezine Belediyesi’ne Nasıl Gidilir?

Ezine Belediyesi, Ezine, Çanakkale yer, iletişim ve harita bilgileri ile Ezine Belediyesi resimleri aşağıda yer almaktadır.