Alemşah haritası ve uydu görüntüleri, Alemşah nerede? Ezine Alemşah Köyü Satılık Arsa İlanları, Ezine Alemşah Satılık Arsa İlanları Tamamı Sitemizde, Alemşah Köyü Nerede

Alemşah Köyü haritası ve uydu görüntüleri, Alemşah Köyü nerede? Ezine Alemşah Köyü Satılık Arsa İlanları, Ezine Alemşah Satılık Arsa İlanları

Alemşah Köyü, Ezine

Alemşah, Çanakkale ilinin Ezine ilçesine bağlı bir köydür.Çanakkale’ye 54km, Ezine 16km olan Alemşah Köyü Sağlık Evi, İlköğretim Okulu bulunmaktadır. Köyde ilköğretim okulu vardır, anck kullanılmamaktadır. Köyün içme suyu şebekesi ve kanalizasyon şebekesi vardır.

Alemşah Köyü Satılık ve kiralık seçenekleri ile arsa, konut, bina, işyeri, devremülk ve turistik tesis ilanları için sitemiz Ezine Emlak kısmını inceleyebilirsiniz.

Alemşah Köyü Muhtarı Kim?

Ezine Alemşah Muhtarı Ahmet Erişken.

Alemşah Köyü Nerede?

Alemşah Köyü haritası 39.689415 enlem ve 26.202702 boylam konumunda yer almaktadır.

Alemşah Köyü Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı?

Alemşah Köyü Çanakkale ilinde yer alan, Ezine’ye bağlı bulunan Alemşah Köyü Ezine ilçesine bağlıdır.Alemşah Köyü haritası konumu yukarıda belirtilmiştir. Alemşah Köyü bağlı olduğu Ezine ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır. Alemşah Köyü Çanakkale şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 54 kilometredir.

Alemşah Köyü Fotoğrafları

ezine alemsah koyu 300x225 - Ezine, Alemşah