Akçakeçili haritası ve uydu görüntüleri, Akçakeçili nerede? Ezine Akçakeçili Köyü Satılık Arsa İlanları, Ezine Akçakeçili Satılık Arsa İlanları

Akçakeçili Köyü haritası ve uydu görüntüleri, Akçakeçili Köyü nerede? Ezine Akçakeçili Köyü Satılık Arsa İlanları, Ezine Akçakeçili Satılık Arsa İlanları

Akçakeçili Köyü, Ezine

Akçakeçili, Çanakkale ilinin Ezine ilçesine bağlı bir köydür.Çanakkale’ye 64km, Ezine 19km olan Akçakeçili Köyü Sağlık Evi, İlköğretim Okulu bulunmaktadır. Köyde ilköğretim okulu vardır, anck kullanılmamaktadır. Köyün içme suyu şebekesi ve kanalizasyon şebekesi vardır.

Akçakeçili Köyü Satılık ve kiralık seçenekleri ile arsa, konut, bina, işyeri, devremülk ve turistik tesis ilanları için sitemiz Ezine Emlak kısmını inceleyebilirsiniz.

Akçakeçili Köyü Muhtarı Kim?

Ezine Akçakeçili Muhtarı Şükrü Şen.

Akçakeçili Köyü Nerede?

Akçakeçili Köyü haritası 39.858207 enlem ve 26.171053 boylam konumunda yer almaktadır.

Akçakeçili Köyü Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı?

Akçakeçili Köyü Çanakkale ilinde yer alan, Ezine’ye bağlı bulunan Akçakeçili Köyü Ezine ilçesine bağlıdır.Akçakeçili Köyü haritası konumu yukarıda belirtilmiştir. Akçakeçili Köyü bağlı olduğu Ezine ilçe merkezine 19 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kumburun Köyü Çanakkale şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 64 kilometredir.

Akçakeçili Köyü Fotoğrafları