Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu, Ezine Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu, Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu Adresi,Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu Fotoğraflar, adresler,  numaraları, çalışma saatleri ve kullanıcı yorumları

Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu İletişim

Telefon: 2866185179
Adres: Ali Saim Kayaalp Bulv. No: 84, Ezine, Çanakkale
İl/İlçe: Ezine, Çanakkale
Web Site:

Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu Detaylar

Çalışma Saatleri:
Markalar:

Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu Bilgiler

Yetkili Adı Soyadı:
Telefon:

Sosyal Medya

Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu Konumu, Adresi

Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu, Ezine Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu, Ali Saim Kayaalp Bulv. No: 84, Ezine, Çanakkale Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu Adresi, Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu Fotoğraflar, adresler,  numaraları, çalışma saatleri ve kullanıcı yorumları

Ezine Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu Nasıl Gidilir? sorularının cevabı.

Ezine Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu Adresi : Ali Saim Kayaalp Bulv. No: 84, Ezine, Çanakkale

Ezine Meslek Yüksek Okulu‘na yakın kız öğrenci yurdu arıyorsanız gerek yüksek standartlar gerekse kalite bakımından Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu tam size göre. Eğitiminiz süresince hem sizin gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz hem ailenizin içinin rahat olacağı pansiyonumuzun mutlu ve başarılı öğrencileri arasında sizleri de görmek isteriz.

Ezine Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu, Ezine bölgesinde merkezi bir lokasyonda Ezine Meslek Yüksek Okulu’na tek bir vesait ile ulaşabileceğiniz , Güvenilir, Konforlu , Sosyal Faaliyet alanları olan kız öğrencilerin kendilerini evlerinde hissedeceği bir pansiyondur. Öğrencilerinizi gönül ferahlığı ile bizlere emanet edebilirsiniz.

Ali Saim Kayaalp Bulv. No: 84, Ezine, Çanakkale adresinde bulunan Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu hakkındaki bilgiler rehber ve diğer sitelerden toplanmıştır.

Evcimen Kız Öğrenci Pansiyonu ile telefon yoluyla irtibata geçmek ve gerekli bilgler almak için, 2866185179 numarayı arayınız.

Firmayı bizzat ziyaret etmek istiyorsanız, Ali Saim Kayaalp Bulv. No: 84, Ezine, Çanakkale adresinden konuma ulaşabilirsiniz.