Dardanel Önentaş Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) yapılan saha çalışmaları hakkında detaylı bilgi almak ve yerinde görebilmek için Ezine Gıda İthisas OSB Müdürü Alper Altınok'u ziyaret etti.

Dardanel Önentaş Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) yapılan saha çalışmaları hakkında detaylı bilgi almak ve yerinde görebilmek için Ezine Gıda İthisas OSB Müdürü Alper Altınok’u ziyaret etti.

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

Organize Gıda İhtisas OSB çalışmalarında gelinen son nokta hakkında bilgi alan Dardanel Önentaş Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, Ezine Gıda OSB Müdürü Alper Altınok’u ofisinde ziyaretinin ardından çalışmaları yerinde görebilmek için Ezine Gıda İhtisas OSB sahasına geçti.

Yakından Takip ediyoruz

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Çanakkale için önemli bir yatırım olduğunu ifade eden Önen, burada yatırım yapacak firmaların büyük faydalar sağlayacağını ve yer tahsisi için başvurularının bulunduğunu belirterek “Yakından takip etiğimiz Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin bir an önce faaliyete geçmesini bekliyor, Ezine OSB Müdürü Alper Altınok’a ilgilerinden dolayı teşekkür ederek,başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Ezine Gıda OSB Müdürü Alper Altınok, Dardanel markasının bir dünya markası olduğunu ve mutlaka Ezine Gıda OSB’de olması gerektiğinin altını çizerek, “Sayın Niyazi Önen ile sürekli görüşüyoruz, bugünde çalışmaları yerinde görmek için ziyaret gerçekleştrdiler. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi edindiler” dedi.