Çanakkale Ezine OSB için; yol,içme suyu,atık su, atık su paket arıtma tesisi, telekom altyapı şebekesinden oluşan altyapı yapım işleri hızla devam ediyor. Çanakkale Ezine Gıda OSB Her Alanda Değer Katacak Bir Proje Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde toprağı koruyan, hava kirliliğini önleyen, Çanakkale Boğazına akan derelerin ve nehirlerin […]

Çanakkale Ezine OSB için; yol,içme suyu,atık su, atık su paket arıtma tesisi, telekom altyapı şebekesinden oluşan altyapı yapım işleri hızla devam ediyor.

Çanakkale Ezine Gıda OSB Her Alanda Değer Katacak Bir Proje

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde toprağı koruyan, hava kirliliğini önleyen, Çanakkale Boğazına akan derelerin ve nehirlerin temiz olmasını sağlayacak, atıkların bertaraf edileceği, Doğayı koruyan, çevreye saygılı yeşil modern ve prestijli bir üretim merkezi olacağını belirtti.

Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Yerinde İnceledi

Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’in de bulunduğu incelemelerde Vali Orhan Tavlı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ihalesi yapılan ve yapımına başlanan yol, içme suyu, atık su, yağmur suyu, atık su paket arıtma tesisi, telekom altyapı şebekesinden oluşan altyapı yapım işleri devam eden Ezine Gıda OSB’de devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek Ezine Gıda OSB Müdürü Alper Altınok‘tan bilgi aldı.

canakkale ezine osb - Çanakkale Ezine Gıda OSB bittiğinde değer katacak

Çanakkale Ezine Gıda OSB

Ezine OSB, 15 Bin Kişiye İş İmkanı Sağlayacak

Çanakkale Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, 91 adet sanayi parseli bulunuyor, ve bu kapasite ile yaklaşık 15 bin kişiye istihdam olanağı sağlayacak. Ezine Gıda OSB; İdari, sosyal tesisler ile doğayı koruyan, çevreye saygılı yeşil modern ve prestijli bir üretim merkezi olarak planlandı.