Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Adresi, Fotoğraflar, adresler,  numaraları, çalışma saatleri ve kullanıcı yorumları

Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu İletişim

Telefon: 2866181284
Adres: Camikebir Mah. Esentepe Cad. No: 10, Ezine, Çanakkale
İl/İlçe: Ezine, Çanakkale
Web Site:

Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Detaylar

Çalışma Saatleri:
Markalar:

Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Bilgiler

Yetkili Adı Soyadı:
Telefon:

Sosyal Medya

Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Konumu, Adresi

Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Ezine Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Camikebir Mah. Esentepe Cad. No: 10, Ezine, Çanakkale Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Adresi,Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Fotoğraflar, adresler,  numaraları, çalışma saatleri ve kullanıcı yorumları

Ezine Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Nasıl Gidilir? sorularının cevabı.

Ezine Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Adresi : Camikebir Mah. Esentepe Cad. No: 10, Ezine, Çanakkale

Ezine Meslek Yüksek Okulu‘na yakın kız öğrenci yurdu arıyorsanız gerek yüksek standartlar gerekse kalite bakımından Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu tam size göre. Eğitiminiz süresince hem sizin gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz hem ailenizin içinin rahat olacağı pansiyonumuzun mutlu ve başarılı öğrencileri arasında sizleri de görmek isteriz.

Ezine Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Ezine bölgesinde merkezi bir lokasyonda Ezine Meslek Yüksek Okulu’na tek bir vesait ile ulaşabileceğiniz , Güvenilir, Konforlu , Sosyal Faaliyet alanları olan kız öğrencilerin kendilerini evlerinde hissedeceği bir pansiyondur. Öğrencilerinizi gönül ferahlığı ile bizlere emanet edebilirsiniz.

Camikebir Mah. Esentepe Cad. No: 10, Ezine, Çanakkale adresinde bulunan Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu hakkındaki bilgiler rehber ve diğer sitelerden toplanmıştır.

Ay-Toklar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile telefon yoluyla irtibata geçmek ve gerekli bilgler almak için, 2866181284 numarayı arayınız.

Firmayı bizzat ziyaret etmek istiyorsanız, Camikebir Mah. Esentepe Cad. No: 10, Ezine, Çanakkale adresinden konuma ulaşabilirsiniz.